
Maxxis Vansmart MCV3+ ir izstrādāts komerciālajiem transportlīdzekļiem. Jaunais silīcija savienojums, kas tiek izmantots šim riepam, samazina rullēšanas pretestību un uzlabo saķeri uz slapja seguma. Jaunais riepas papēža pildījums uzlabo izturību, vienlaikus samazinot rullēšanas pretestību. Vansmart MCV3+ ir aprīkots arī ar jaunu, plānāku tērauda joslām dizainu, lai vēl vairāk samazinātu rullēšanas pretestību.
Lai varētu novērtēt šo produktu, jums iepriekš jāveic pasūtījums. Informējam, ka atsauksmes, kas atstātas mājaslapā, tiek kontrolētas. Atsauksmes tiek kārtotas tikai hronoloģiskā secībā.
Vēl ir par agru izteikt viedokli par riepu, bet attiecībā uz pneus lider pakalpojumu un cenu, ir jānorāda lielā kavēšanās piegādes datumā (paziņots starp 3. - 4. septembri, piegādāts 20. septembrī). Lai gan "vaina" bija DPD, kas saņēma riepas 4. Klientu apkalpošanas dienests, pat ja mēs bijām strīdā, vienmēr ātri atbildēja un vienmēr atbildēja. Galu galā viss izdevās labi, nākamajā pasūtījumā mēģināšu, lai nebūtu DPD, kas piegādā (ja tas ir iespējams).
Labi riepas, tās pašas jau bija zem mūsu treilera 12 gadus bez plaisām vai kaut kā tamlīdzīga, tāpēc izvēlējāmies atkal tās pašas riepas.
Labas kvalitātes un cenas attiecības.
Nopirku tos savai iepriekšējai apvidus automašīnai un arī šai, kuru es tagad esmu iegādājies. Šie riepas strādā labi. Attiecībā uz izturību, es devu tikai 4 zvaigznes, jo nekad neesmu skatījies precīzu nobraukto kilometru skaitu. Bet turpmāk es to piezīmēšu. Un patēriņa ziņā... tas pats.
Riepām ir laba saķere. Un vidējs ritējuma troksnis. Noteikti labs riepa par šo cenu
Vēl ir pāragri spriest par nobraukumu, bet līdz šim laba saķere gan sausā, gan slapjā ceļa segumā Ātra piegāde
Pasūtījums atbilda maniem uzgaidājumiem
Viss kārtībā
Ļoti labas riepas ar labu kvalitātes un cenas attiecību, klusas riepas, nepietiekama pieredze ar noturību; man būs jānomaina priekšējās riepas un es atkal ieteikšu tās pašas.
Labas riepas